3D-декор для квартир та будинків

a

3D-декор стін нової колекції MODERN допоможе вам створити унікальний інтер’єр з геометричними формами і стилями. Панелі можна використовувати разом з іншими профілями цієї колекції, створюючи надзвичайно красивий і затишний інтер’єр.

3D панели, розроблені дизайнером Оріо Тоніні 3D, створені для тих, хто любить індивідуальність в сучасному інтер’єрі. Поєднуючи елементи між собою, можна розробити нові візерунки і оригінальні орнаменти, створюючи безліч варіацій.

Настінні панелі розроблені на основі двох геометричних форм: Ромб (Rombus W100 і W105) і Трапеція (Trapezium W101). Кути елементів мають різну висоту, за допомогою цього поєднання створюється гра світла і тіні, що створює виразний 3D ефект. Серія ORAC DÉCOR CUBI складається з двох моделей (Cubi W102 і W103), з ними можна створювати унікальні і динамічні композиції. Серія ORAC DÉCOR CILT (Cilt W104), з гармонійним поєднанням горизонтальних і вертикальних ліній, додасть в інтер’єру спокою і впорядкованості. Zigzag — частина колекції 3D Wall Panels, в найкоротші терміни перетворить голі стіни в привертають увагу полотно.

Особливості малюнка на панелях можна використовувати для візуального збільшення або розширення кімнати. 3D панелі з поліуретану легко і швидко монтуються. При монтажі необхідно використовувати спеціальний клей для поліуретану, а також стикувальний клей.

Не стримуйте свою креативність, перетворите інтер’єр на витвір мистецтва. Грайте з різними формами і колірними акцентами.

Поділитися: Автор:

ampir

m
наступна новина Варіанти декору стін у квартирі
p