Концепції коллекції “New Classics”

a

“Нова класика: свіжий погляд і простий спосіб привнести велич в сучасні інтер’єри” – Yves Taillieu, CEO.

Модні течії в світі інтер’єрів змінюються стрімко, але класичні форми, кольори і елементи ліпного декору зберігають свою актуальність крізь століття. Основні причини зникнення традиційної техніки в оформленні інтер’єрів: вартість обслуговування, мода на модернізм, зникнення майстрів. Традиції і багата історія зникають зі швидкістю світла через складність реставраційних технік і їх дорожнечу. Старі традиції не тільки забувалися, а й свідомо знищувалися під впливом моди на модернізм.

Чому ми повернулися до класики? Людям властиво шукати золоту середину. Використовувати Класику в традиційному або сучасному виконанні – означає додати індивідуальність та затишок у свій інтер’єр.

Представляємо вашій увазі чотири свіжих концепти від Orac Decor «New Classics»:

Heritage. Паризька буржуазія 19-го століття, пишно прикрашені садиби і прибудинкові будинки. Як досягти: високі стелі, глибокі, насичені кольори, використання обсягу на стінах (рами, молдинги). З чого почати: Глибокі пишні карнизи Heritage створюють плавний і органічний перехід від стін до стелі. Продукти з колекції Орак Декор «Нова класика» в стилі Heritage: C324, P4025 (F), панелі W120, W121, W122, W123.

Noblesse. Класичний базовий стиль із сучасними акцентами. Як досягти: комбінуйте традиційні форми з сучасними колірними рішеннями. З чого почати: карнизи Noblesse створюють ефект багатошаровості декору в інтер’єрі. Молдинги для прихованого освітлення Noblesse: артикул C323.

Manoir. Стиль старовинних французьких заміських садиб 18 століття. Як досягти: використовуйте легкі і делікатні поєднання матеріалів і натуральні відтінки. З чого почати: складові карнизи Manoir створюють цікаву гру світла і тіні. Продукти з колекції Нова класика в стилі Manoir C325 (F), C326 (F), C327, SX191.

Ba’rock. Буйство форм і виразність фарб. Як досягти: багато – не означає занадто. Багатство прикрас – окремий тренд сьогодні. З чого почати: фігурні карнизи Ba’Rock додадуть інтер’єру свободи і легковажності. Стінові панелі Ba’rock: W130 Chevron.

Сподобалася нова колекція Orac Decor «New Classics»? Компанія «Ампір» – офіційний представник продукції Orac Decor в Україні. Підберемо профілі індивідуально під ваші потреби.

Поділитися: Автор:

ampir

m
наступна новина 3D-декор для квартир та будинків
p