Надайте стінам індивідуальності

a

— Нові 3D-покриття від Orac Decor®

Стіни не мають бути нудними

Стіни мають силу. Вони можуть бути непомітними, або ж навпаки — приковувати погляди інших людей. Стіни можуть задати настрій простору, будь то спокій, велич, домашній затишок чи свято.

Ми вважаємо, що стіни — це найважливіший елемент інтер’єру, тому так ними захоплюємось. Orac Decor базується на 50-річній історії, інноваціях та якості для відродження старої спадщини та створення стін майбутнього. Дозвольте поділитися з вами нашою пристрастю.

Від простої квартири до пам’ятки архітектури.

Orac Decor® вдосконалює свою лінійку настінних покриттів трьома новими 3D-продуктами з похилими поверхнями та відчутними текстурами, розробленими Оріо Тоніні. Ці панелі пропонують нескінченні можливості для вираження вашої особистості. Пограйте зі світлом та тінню і втілюйте бажані інтер’єри в життя.

Покрийте ними всю стіну, щоб вона стала естетичною та привабливою. Ви навіть можете виділити ними окремі частини кімнат, такі як бар, узголів’я ліжка або стійка реєстрації.

Профілі вироблені з якісних та екологічно чистих матеріалів, прості в установці, тому ви можете насолоджуватися ними довгі роки. Крім того, вони мають тепло- та звукоізоляційні властивості.

Цікаво, як структура стін може змінити інтер’єр?

Нетрадиційні комбінації

Новий профіль W111 BAR — додаток до наявних W108-109-110, які ідеально комбінуються з CX190 і SX194.

Прості варіації напрямку створюють рух і контраст. Грайте з непрямим світлом та частотою CX190 та SX194, щоб зробити цю панель ще цікавішою.

W111 BARC324 AUTOIRE                      W121 AUTOIREC324 AUTOIRE

З профілями W112 RIDGE і W113 COBBLE ми створюємо сміливий та стильний інтер’єр, додаючи текстуру. Вона діє як графічний відбиток пальця, який інтригує та викликає бажання доторкнутись.

W113 COBBLE                                              W113 COBBLEP8030

Похилі поверхні створюють надзвичайну гру світла та тіні, змінюють сприйняття кольорів (сміливі кольори пом’якшуються, нейтральні кольори отримують більшу глибину).

W112 RIDGE                                                 W112 RIDGE

Розумний дизайн

3D-профілі спроєктовані таким чином, що вони легко встановлюються і не вимагають додаткової обробки.

Готові бічні сторони

Ми вже оздобили кімнату карнизами та плінтусами й можемо прикрашати стіни 3D-панелями. З ними вам більше не доведеться турбуватися про гарне оздоблення вашої кімнати. Ви можете встановити два профілі поряд без додаткового використання клею між ними: економія часу та миттєвий догляд!

W112 RIDGE                                                 W111 BAR

Теплові та акустичні властивості

3D-покриття Orac Decor® мають хороші акустичні та теплові ефекти. Вони поглинають до 25% розмови, а також мають теплові властивості.

Завдяки 3D-настінним покриттям ви швидко перетворите свою кімнату. Готові розпочати?

Поділитися: Автор:

ampir

m
наступна новина Декор салону наших партнерів
p