Тренди в дизайні інтер'єрів 2020 року

a

Відходимо від канонів, висловлюємо свою індивідуальність в текстурі, кольорі та сміливо реалізуємо найбожевільніші ідеї.

Продукція Orac Decor відкриває безмежні можливості для створення інтер’єрів. Інтер’єри, виконані за індивідуальними ескізами, для всіх, але не для кожного.

Ще більшу популярністю набирає еко-стиль. Філософія проста: максимум натуральних матеріалів, більше природного освітлення, велика кількість кімнатних рослин. Екостиль вітає дрібниці з природних матеріалів — глиняний і плетений посуд, кам’яні підставки, текстиль.

Кольорова палітра стає темнішою: оксамитовий-зелений, насичений синій, темно-сірий. Більше не потрібно обмежувати свою фантазію. Привернути увагу, зробити акцент можна не тільки за допомогою активних кольорів. Можна грати на контрастах, тому популярне оздоблення та меблі в чорно-білих тонах.

Orac Decor пропонує 4 нових концепції для творчості.

Підсвічування кімнати. Оріо Тоніні розробив чотири інноваційні компактні профілі освітлення. Можна комбінувати освітлення з декоративними елементами колекції MODERN — результат вас приємно здивує.

Ці універсальні рішення можна використовувати в якості профілів для верхнього або нижнього освітлення, плінтусів, стінових панелей або карнизів — в будь-якій ролі вони ідеально впишуться у ваш простір.

Гра зі світлом. Три нових профіля Steps в сучасному стилі, можна використовувати окремо або комбінувати різними способами. Вони підходять для використання в якості профілів освітлення, карнизів для зорового збільшення кімнати або бордюрів, щоб додати висоти стелі.

Лінії. У лінійці High Line з’явився новий плінтус дизайну П’єра Дьома. Форма елемента розроблена для створення оптимальних візуальних ефектів. Щоб візуально збільшити кімнату, досить пофарбувати плінтус і стіну в один колір.

Главная достопримечательность. Чистая стена — белый лист для дизайнера. И если хочется чего-то яркого, обратите внимание на накладные 3D-панели MODERN. Обычная стена может стать настоящим воспроизведением искусства!

Гордість господаря. Чиста стіна— білий аркуш для дизайнера. Якщо хочеться чогось яскравого, зверніть увагу на накладні 3D-панелі MODERN. Звичайна стіна може стати справжнім витвором мистецтва!

Поділитися: Автор:

ampir

m
наступна новина Ліпнина в сучасному інтер'єрі
p